ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΚΟΥ 
ΠΕΙΡΑΙΑ

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Καλαμπακίου 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

Νέστος Χρυσούπολης-Πανσερραϊκός 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Αλέξανδρος Κιλκίς 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ασπίδα Ξάνθης-Αετός Ορφανού 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΑΟΚ Κοσμίου-Κεραυνός Πέρνης 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Καβάλα-Εθνικός Σιδηροκάστρου 5-0 ΤΕΛΙΚΟ

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων-Αγροτικός Αστέρας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Εδεσσαϊκός-Μελιτέας Μελίτης 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΣ Γιαννιτσά-Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Νίκη Αγκαθιάς-Βέροια 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ερμής Αμυνταίου-Αλμωπός Αριδαίας 1-4 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΟ Τρίγλιας-ΑΠΕ Λαγκαδά 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Σούλι Παραμυθιάς-Μακεδονικός Σιάτιστας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Θρίαμβος Σερβιανών-Γρεβενά Αεράτα 5-0 ΤΕΛΙΚΟ

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Κρόνος Αργυράδων-ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Λευκίμμης 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Θεσπρωτός

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων-ΑΣ Μετέωρα 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ολυμπιακός Βόλου-Αστέρας Ιτέας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Πιερικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Μακρυχωρίου 0-3 α.α

Θησέας Αγριάς-ΓΣ Αλμυρού 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Φωκικός-Νίκη Βόλου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟ Στυλίδας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά-Ατσαλένιος 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΟ Παλαιόχωρας 5-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Επισκοπής 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Προοδευτική-Ιωνικός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (Υπήρξε διακοπή τριάντα λεπτών)

Γιούχτας-Εθνικός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Κερατσίνι-Αμπελακιακός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης



6ος όμιλος

Διαγόρας-Πανηλειακός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (13:30)

Φοίβος Κρεμαστής-Θύελλα Ραφήνας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (13:30)

Αστέρας Αμαλιάδας-Πανμοβριακός 0-5 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΑΟ Βάρδας-Νίκη Τραγανού 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Παλληνιακός-Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Ιάλυσος

7ος όμιλος – 18η αγωνιστική

Θύελλα Καμαρίου-Αιολικός 1-2 ΤΕΛΙΚΟ (11:30)

Άγιος Ιερόθεος-Χαραυγιακός 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

Άγιοι Ανάργυροι-Πανθηραϊκός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Κόρινθος-Ηλυσιακός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Απόλλων Ερέτριας-Χαλκίδα 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Καλλιθέα-Αιγάλεω 1-0 ΤΕΛΙΚΟ



8ος όμιλος

ΑΕ Πελλάνας-Αστέρας Βλαχιώτη 1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 2/3-15:00)

Παναργειακός-ΑΟ Εικοσιμίας 7-0 ΤΕΛΙΚΟ (13:30)

Ασπρόπυργος-Αμβρυσσέας Διστόμου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ερμιονίδα-ΑΟ Υπάτου 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

Καλαμάτα-Πάμισος 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟ Κατασταρίου-Ένωση Λέρνας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Παναρκαδικός-Μανδραϊκός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ


BOUKIS


 
Top