ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΚΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΑ
Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ  ενημερώνει

Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ανακοινώνει τις βραβεύσεις  που θα πραγματοποιηθούν κατά την διάρκεια της Ετήσιας Εορταστικής Εκδήλωσης & Κοπής της Βασιλόπιτας που θα διεξαχθεί την Δευτέρα 4 Μαρτίου και ώρα  7.μ.μ. στην αίθουσα εκδηλώσεων "TERRA VERDE" στην Νίκαια. 


Β Ρ Α Β Ε Υ Σ Ε Ι Σ  Σ Ω Μ Α Τ Ε Ι ΩΝ

Ο ΕΘΝΙΚΟΣ  Ο.Φ.Π.Φ. - Πρωταθλήτρια ομάδα του 6ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής περίοδος 2017-2018

Ο Α.Ο.ΚΑΡΑΒΑ - Κυπελλούχος ομάδα  Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ περιόδου 2017-2018
ΟΙ ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - Πρωταθλήτρια ομάδα του 5ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής (Γυναικείο) άνοδος στην Β΄ Εθνική, περίοδος 2017-2018.

Ο ATΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - Πρωταθλήτρια ομάδα του 1ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Γ΄ Εθνική περίοδος 2017-2018.

Ο ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΦΑΣ –Πρωταθλήτρια ομάδα του 2ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας - άνοδος στην Γ΄ Εθνική, περίοδος 2017-2018.

Ο Α.Ο.ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ -Πρωταθλήτρια ομάδα του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία, περίοδος 2017-2018.

Ο Α.Π.Ο.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - Πρωταθλήτρια ομάδα του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία, περίοδος 2017-2018.

Ο Α.Ο. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ- Δευτεραθλήτρια ομάδα  του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία, περίοδος 2017-2018.

Ο Α.Ο. ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Δευτεραθλήτρια ομάδα  του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία, περίοδος 2017-2018.

Ο Α.Π.Ο.ΦΙΛΑΘΛΟΙ - Πρωταθλήτρια ομάδα της Γ΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Β΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία, περίοδος 2017-2018.

Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-Δευτεραθλήτρια ομάδα της Γ΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Β΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία, περίοδος 2017-2018.

Η ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Τριταθλήτρια ομάδα της Γ΄ Κατηγορίας – άνοδος στην Β΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία. περίοδος 2017-2018.
     

Ε Ι Δ Ι Κ Ε Σ   Β Ρ Α Β Ε Υ Σ Ε Ι Σ

Ο ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ -αντιδήμαρχος Δήμου Νικαίας – Αγ. Ι. Ρέντη, για την προσφορά του & συνεργασία του με την Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ στα θέματα αθλητισμού.

O ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ - δημοσιογράφος- εντεταλμένος σύμβουλος για θέματα επικοινωνίας & τύπου του Δήμου Κορυδαλλού, για την συνολική του παρουσία  & προσφορά στο Πειραϊκό Ελληνικό ποδόσφαιρο.

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΥΡΟΓΕΝΙΔΗΣ - παλαίμαχος Διεθνής Ποδοσφαιριστής & Προπονητής Κ17 ΟΣΦΠ,  για το ήθος& την συνολική του παρουσία  στο Ελληνικό ποδόσφαιρο.

Το Διοικητικό Συμβούλιο του  Α.Π.Ο. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ, για το σημαντικό έργο της κατασκευής σύγχρονων αποδυτηρίων & γραφείων.

Το Διοικητικό Συμβούλιο του  Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ για το σημαντικό έργο της κατασκευής σύγχρονων αποδυτηρίων 

Το Διοικητικό Συμβούλιο του  Π.Ο.Ν. ΗΡΑΚΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ για το σημαντικό έργο της κατασκευής σύγχρονων αποδυτηρίων.

Η οικογένεια ΜΙΧΑΛΗ ΜΟΥΣΕΛΗ, για την θεάρεστη πράξη της δωρεάς των ζωτικών οργάνων της αποθανόντος συζύγου του.

Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΚΑΣΙΚΟΓΛΟΥ - ποδοσφαιριστής Σ.Φ.Ν. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ, νικητής στον μεγάλο αγώνα της ζωής

Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - Πρόεδρος Α.Ο.Φ.Α.Ρ.  ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ, για την συνολική του παρουσία & προσφορά  στο Πειραϊκό ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο.

Ο ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΤΖΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ-παλαίμαχος παράγοντας Α.Π.Ψ.Ο.ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ για την συνολική του παρουσία στο Πειραϊκό ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο. 

O ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ -επιχειρηματίας & πρόεδρος του Α.Ο.ΙΩΝΙΚΟΣ,  για την βοήθεια που προσφέρει στα Πειραϊκά ερασιτεχνικά σωματεία.

Η εταιρεία METAL DESIGN,Ο ΧΡΗΣΤΟΣ & Η ΕΥΑ ΜΗΛΟΥ, ως χορηγοί υποστηρικτές της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ.

Ο ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ, ως νέος ταλαντούχος εξελίξιμος διαιτητής.

Ο ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΦΩΚΙΔΗΣ- παρατηρητής αγώνων για την συνολική του παρουσία στο Πειραικό ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο.

Ο ΚΟΠΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ιατρός αγώνων για την συνολική του παρουσία στο Πειραικό ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο.

Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΦΙΛΗΣ-ποδοσφαιριστής Α.Ο.Ν.Φ. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ τιμάται με το βραβείο  FAIR- PLAY περιόδου  2017-2018.

Ο ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΤΤΟΣ-προπονητής Α.Π.Σ.ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ, για  το ήθος  του & την συνολική του παρουσία  στο Πειραϊκό ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο.

H EΥΓΕΝΙΑ ΖΑΡΤΑΛΟΥΔΗ - Γεν.  Γραμματέας Α.Π.Ψ.Ο.ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ, ως γυναίκα που προσφέρει στο Πειραικό Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο.
  
Σ  Κ  Ο  Ρ  Ε  Ρ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΜΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ)-Πρώτος σκόρερ της Α΄ 
Κατηγορίας και του 1ου ομίλου με 28 τέρματα

ΣΟΥΦΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ) - Δεύτερος σκόρερ του 2ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 22 τέρματα

ΣΑΠΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ)  - Τρίτος σκόρερ του 2ου ομίλου της Α΄  Κατηγορίας με 21 τέρματα

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ) – Πρώτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 24 τέρματα

ΠΕΚΩΦ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Α.Ε. ΧΑΡΑΥΓΗ/ΑΣΤΕΡΑΣ – Δεύτερος σκόρερ του 2ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 18 τέρματα

ΡΑΜΑ ΡΕΝΑΛΝΤΟ (ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ) – Δεύτερος σκόρερ του 2ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 18 τέρματα

 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΛΗΘΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ)-Πρώτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 13 τέρματα

ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ)- Πρώτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 13 τέρματα

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ) – Πρώτος σκόρερ του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 21 τέρματα

ΝΕΛΑΙ ΑΡΓΚΕΝΣ (ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ) - Δεύτερος σκόρερ του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 18 τέρματα

 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΙΝΤΡΕ ΛΕΝΤΙΟΝ (ΦΙΛΑΘΛΟΙ) - Πρώτος σκόρερ της Γ΄ Κατηγορίας με 27 τέρματα

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ) - Δεύτερος σκόρερ της Γ΄ Κατηγορίας με 16 τέρματα

ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ)-Τρίτος σκόρερ της Γ΄ Κατηγορίας με 15 τέρματα

ΡΕΚΟΡ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ (Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – Ρεκόρ συμμετοχών 1ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 28 αγώνες – 2520 λεπτά
ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Α.Ε. ΑΙΓΙΝΑΣ) – Ρεκόρ συμμετοχών 1ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 28 αγώνες – 2520 λεπτά
ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ( Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ) - Ρεκόρ συμμετοχών 1ος όμιλος της 

Α΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 28 αγώνες – 2520 λεπτά

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Α.Ο.ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ)  – Ρεκόρ συμμετοχών 2ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 28 αγώνες – 2520 λεπτά

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ( ΑΟΑΔ) - Ρεκόρ συμμετοχών 1ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 26 αγώνες – 2340 λεπτά

ΡΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ( ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ) - Ρεκόρ συμμετοχών 1ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 26 αγώνες – 2340 λεπτά

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ( ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ)- Ρεκόρ συμμετοχών 1ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 26 αγώνες – 2340 λεπτά

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΚΕΓΚΑΙ ΧΡΗΣΤΟΣ( ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ) - Ρεκόρ συμμετοχών 2ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 26 αγώνες – 2340 λεπτά
ΘΕΟΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ( ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ) - Ρεκόρ συμμετοχών 2ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 26 αγώνες – 2340 λεπτά.

 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΠΟ ΦΙΛΑΘΛΟΙ)- Ρεκόρ συμμετοχών  της Γ΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 22 αγώνες – 1800 λεπτά
ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (Α.Ο.ΠΕΙΡΑΙΑΣ) - Ρεκόρ συμμετοχών  της Γ΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 22 αγώνες – 1800 λεπτά
ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΣΧ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ) - Ρεκόρ συμμετοχών  της Γ΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 22 αγώνες – 1800 λεπτά

                                                 
ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΕ ΑΕΙ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥΡΛΟΣ (Α.Ε. ΧΑΡΑΥΓΗ/ΑΣΤΕΡΑΣ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΟΜΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΝΙΚΕΛΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΑΜΦΙΑΛΗ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ – ΣΧΟΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ, ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ - ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΛΙΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ

ΜΠΑΚΟΘΑΝΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΣΧΟΛΗ – ΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ – ΣΧΟΛΗ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ

ΚΟΥΒΑΤΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ – ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΒΑΤΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ – ΣΧΟΛΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΤΜΗΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΝΟΜΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΔΑΦΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ – ΣΧΟΛΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ

ΤΟΠΟΓΛΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΔΡΟΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΤΣΙΚΡΙΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ  (ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  (ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ

ΦΑΝΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ – ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΟΜΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ – ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

ΜΠΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΣΥΡΟΥ – ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΜΑΝΔΑΜΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΣΧΟΛΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ – ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΔΑΜΙΑΝΟΣ (ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΣΧΟΛΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ, ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΤΜΗΜΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

ΤΣΙΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ – ΤΜΗΜΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ



BOUKIS


 
Top