Η εικόνα ίσως περιέχει: ένα ή περισσότερα άτομα, άτομα κάνουν σπορ, γρασίδι, παιδί και υπαίθριες δραστηριότητες

Στο 1-1 έμειναν ΑΟ Παλαιοχώρας και Κερατσίνι, για την 16η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής.

Οι Κρητικοί άνοιξαν το σκορ με το πέναλτι του Μανουσάκη στο 32', αλλά πριν προλάβουν να χαρούν ο Κούντου πάγωσε το γήπεδο της Παλαιοχώρας ένα λεπτό αργότερα.

Στο δεύτερο ημίχρονο, η ομάδα του Β.Λαιβερά ''φωνάζει'' για δυο τέρματα που της ακυρώθηκαν του Χαικάλη και του Σφυρογιαννάκη.

Στο τέρμα των ροσονέρι έκανε ντεμπούτο ο Παπαδόπουλος, που αποκτήθηκε πρόσφατα απο τον Φωστήρα, και παρότι δεν είχε τον απαιτούμενο ρυθμό, φάνηκε σε ετοιμότητα, αποσοβώντας απίστευτο τετ-α-τετ στο 88' του Πάγκαλου.

Παλαιοχώρα: Mαυρομιχάκης, Κόλα (65' Κουτσογιαννάκης), Μέρο, Λάμτσε, Νικολίτσης, Ζαχαράκης, Κτιστόπουλος (83' Αναστασόπουλος), Μανουσάκης, Παλιάτσος, Πάγκαλος, Δημητριάδης (88' Κυριλλίδης)

Κερατσίνι: Παπαδόπουλος, Σιγάλας, Μύρκος, Ντούμπερετ, Μεγαλοοικονόμου, Χαλκιάς, Διάκος (36΄Ροκάκης), Κυρζιαλίδης (70' Σφυρογιαννάκης), Κομνηνός (62' Ψυχογιός), Πασαλίδης, Χαικάλης