ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΚΟΥ
ΜΑΝΔΡΑ
O Mανδραϊκός μας αποκλείστηκε από τη συνέχεια του Κυπέλλου της ΕΠΣΔΑ γνωρίζοντας την ήττα από τον Ασπρόπυργο, στην αναμέτρηση που έλαβε χώρα στο γήπεδο της Παραλίας με 3-0.

Ουσιαστικά, το παιχνίδι κρίθηκε σε ένα 8 λεπτο ξέσπασμα των αντιπαλων μας που μέσα σε οκτώ λεπτά σκόραραν τρία γκολ με τους Σταύρου(33), Δουκάκη(38)Δηλαβέρη(41). Ο Μανδραϊκός είχε τις ευκαιρίες για να σκοράρει, ωστόσο αυτές δεν μετρατράπηκαν σε γκολ και κάπως έτσι η αναμέτρηση ολοκληρώυθηκε με το 0-3.

Πλ έον, το ενδιαφέρον εςστιάζεται στο Πρωτάθλημα και στα επόμενα ΑΚΡΩΣ σημαντικά παιχνίδια της ομάδας μας στην προσπάθεια που κάνει για τη  σωτηρία..

Μανδραϊκός: Μποζιονέλος, Βλαχόπουλος, Μπούσης, Παντελίδης, Κωνσταντινίδης, Λελούδας(60’ Κούστας), Αμπαζάι, Μαυρίδης(49’ Πιτέλης), Ντουντίγια, Χαλβατζίου, Βασιλειάδης.

Ασπρόπυργος: Κατσούλης, Τσουκαλάς, Σταγάκης, Λογοθέτης Φ., Βασιλείου, Χατζοβασιλάκης Δουκάκης(46’ Νάκας), Δηλαβέρης, Τιατά(46’ Καραλής), Σταύρου(56’ Λογοθέτης Α.), Βαζ Μέντες(62’ Κωσταράς).