του Πάνου Κομματέα

Οι Λέοντες Καμινίων ηττήθηκαν με 0-1 από τον πρωτοπόρο του 1ου ομίλου της Β' Ε.Π.Σ.Π.  Ολυμπιακό Περάματος χάρη σε ένα αυτογκόλ του Δήμα στο 58ο λεπτό. Ο προπονητής των Καμινιωτών, Κωνσταντίνος Κριμιτζάς μίλησε στο Sportactive.gr ,μετά το τέλος της αναμέτρησης:

"Σε ένα δυνατό παιχνίδι απέναντι σε μια πολύ καλή ομάδα και πρωτοπόρο του ομίλου, αποδείξαμε ότι μπορούμε να έχουμε αγωνιστική πειθαρχία, μαχητικότητα και να κοιτάμε το κάθε αντίπαλο στα μάτια, χωρίς φόβο και με σεβασμό.

Η ομάδα βρίσκει σιγά σιγά μια αγωνιστική ταυτότητα.

Κρατάμε την πάρα πολύ καλή εμφάνιση.

Σκοράραμε και καταφέραμε να χάσουμε (αυτογκόλ), αυτή είναι η ομορφιά του ποδοσφαίρου, με την διαιτησία να είναι άριστη.

Είχαμε ένα πάρα πολύ καλό πρώτο μέρος και ένα ακόμα καλύτερο δεύτερο, ειδικά στα τελευταία 20-25 λεπτά που πιέσαμε για την ισοφάριση.

Θέλω να δώσω συγχαρητήρια στον Ολυμπιακό και καλή συνέχεια στο υπόλοιπο του πρωταθλήματος.

Συγχαρητήρια στους ποδοσφαιριστές μου για το πάθος και την αγωνιστικότητα τους."