Τον βαθμό της ισοπαλίας με σκορ 1-1 μοιράστηκαν Ενωση Ρέντη και Δόξα Πειραιά στο ''Σ.Μελισσουργός'', για την 7η αγωνιστική του 2ου ομίλου της Α' κατηγορίας.

Οι φιλοξενούμενοι, ''πάγωσαν'' το Ρέντη στο 34ο λεπτό με σκόρερ τον Αντώνη Βεκρή.

Στο δεύτερο 45λεπτο, όμως η ΕΑΑ μπήκε αποφασισμένη να ισοφαρίσει και τα κατάφερε στο 56' όταν ο Σαράκος βρήκε με εξαιρετική σέντρα τον Μιρντίτα, ο οποίος ανετράπη με τον διαιτητή Φυλακούρη να δίνει την εσχάτη των ποινών.

Ο Παπαθανασάκης, εκτέλεσε απο τα 11 βήματα την εσχάτη των ποινών, φέρνοντας το ματς στα ίσια.

Ο σκόρερ ήταν απο τους πολυτιμότερους του γηπέδου μαζί με τον Σουράνη, τον Καμαράδο και τον Σαράκο που ήταν πολύ καλός στα ανασταλτικά του καθήκοντα, τρέχοντας πολλά χιλιόμετρα.