1ος όμιλος

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟ Καβάλας – Ορφέας Ξάνθης 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αετός Ορφανού – ΑΕ Καλαμπακίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

2ος όμιλος

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Βέροια – Μελιτέας Μελίτης 5-3 ΤΕΛΙΚΟ

Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΟ Τρίγλιας – Νίκη Αγκαθιάς 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

3ος όμιλος

Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Φούφα 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟ Φλωριάδας – Ναυπακτιακός Αστέρας 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Λευκίμμης – Θρίαμβος Σερβιανών 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Σιάτιστας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Θεσπρωτός – Σούλι Παραμυθιάς 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Τηλυκράτης Λευκάδας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Κρόνος Αργυράδων

4ος όμιλος

ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα 1-1 ΤΕΛΙΚΟ ( Σάββατο 03/11 15:00)

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πιερικός 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

Φωκικός – Θησέας Αγριάς 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟ Στυλίδας – Αναγέννηση Καρδίτσας 4-3 ΤΕΛΙΚΟ

Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (18:30)

5ος όμιλος

ΑΟ Επισκοπής – Ατρόμητος Πειραιά 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

Εθνικός Πειραιώς – Ατσαλένιος 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αμπελακιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ιωνικός – ΑΟ Παλαιόχωρας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Νεάπολης – ΟΦ Ιεράπετρας 0-5 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΠΟ Κερατσινίου – Προοδευτική 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Γιούχτας

6ος όμιλος

Πανμοβριακός – Διαγόρας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (13:30)

Διαγόρας Βραχνεϊκων – Πανηλειακός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αχαρναϊκός – Αστέρας Αμαλιάδας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Νίκη Τραγανού – Θύελλα Ραφήνας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ιάλυσος – Φοίβος Κρεμαστής 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Παλληνιακός

 7ος όμιλος – 5η Αγωνιστική

Χαραυγιακός – ΠΑΣ Κόρινθος 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ηλυσιακός – Αιολικός 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Άγιοι Ανάργυροι – Απόλλων Ερέτριας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Πανθηραϊκός – Θύελλα Καμαρίου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟ Χαλκίς – Αιγάλεω 0-1 ΤΕΛΙΚΟ


8ος όμιλος

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Εικοσιμίας 4–0  ΤΕΛΙΚΟ (11:00)

Αμβρυσσέας Διστόμου – Ερμιονίδα 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Πάμισος Μεσσήνης – ΑΟ Υπάτου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Μανδραϊκός – Ασπρόπυργος 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟ Κατασταρίου – Καλαμάτα 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ένωση Λέρνας – Παναργειακός 0-5 ΤΕΛΙΚΟ

Παναρκαδικός – ΑΕ Πελλάνας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ


BOUKIS


 
Top