Αποτέλεσμα εικόνας για κληρωση επσπ

Το sportactive.gr δίνει πάλι το καθιερωμένο ραντεβού του με την επικαιρότητα.

Σήμερα στα γραφεία της ΕΠΣΠ πραγματοποιείται η κλήρωση του Πρωταθλήματος της ένωσης και στις 2 κατηγορίες, αλλά και του Κυπέλλου.

Στον πρώτο γύρο του Κυπέλλου θα παίξουν οι ομαδες της Γ' κατηγορίας με ομάδες της Γ' κατηγορίας και της Β' με της Β'.

Στον πρώτο γύρο θα περάσει μπάι μια ομάδα, και στον δεύτερο γύρο τέσσερις.

Α' φάση:

1) Μιθριδάτης - Δάφνη Ταμπουρίων
2) Χατζηκυριάκειο - ΑΣΧ Ποσειδών
3) ΑΕ Σαλαμίνας - Πυθαγόρας
4) ΑΣ Κωφών - Πολυκράτης
5) Περαμαικός - Σαλαμινομάχοι
6) ΑΟ Πειραιάς - Πήγασος Αγ.Διονυσίου
7) Νέοι Ευγένειας - Πανιώνιος Κερατσινίου
8) Φίλαθλοι - Ηρακλής Νικαίας
9) Θησέας - Φαληρικός
10) ΑΕ Αίγινα - Νίκη Ρέντη
11) ΑΕ Νίκαια - Αστέρας Νικαίας
12) Αρης Αμφιάλης - Ολυμπιακός Περάματος
13) ΑΟΚ Φαλήρου - Λέοντες Καμινίων
14) Πανφαληρικός - Πειραικός
15) Παντζιτζιφιακός - Αργοναύτης
16) Σπίθα Νικαίας - Φοίνικας Αγ.Σοφίας
17) Αστέρας Κερατσινίου - Ολυμπιακός Κερατσινίου
18) ΑΟΑΔ - Οδηγήτρια
19) Νέο Ικόνιο - Ενωση Καμινίων

Περνάει χωρίς αγώνα οι Νέοι Δραπετσώνας

Β' φάση:

1) νικητής 6 - Κύπρος Κορυδαλλού
2) Θύελλα Μοσχάτου - Δόξα Πειραιά
3) νικητής 7 - Χαραυγή
4) νικητής 13 - Ικαρος Καλλιθέας
5) νικητής 4 - νικητής 2
6) Αστυπάλαια Κορυδαλλού - Ελλάς Ποντίων
7) νικητής 12 - ΑΣ Δραπετσώνας
8) Παννεαπολικός - Ατρόμητος Κερατσινίου
9) νικητής 10 - Θύελλα/Αχιλλέας Κορ.
10) νικητής 5 - νικητής 18
11) νικητής 19 - Νέοι Δραπετσώνας
12) νικητής 16 - ΑΕ Περάματος
13) Ηφαιστος - ΑΟ Καραβάς
14) νικητής 17 - Αστέρια Δραπετσώνας
15) ΑΣ Ποντίων - Ερμής Κορυδαλλού
16) νικητής 1 - Αετός Κορυδαλλού
17) Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα - ΑΟ Καστέλλα
18) Χαλκηδόνα - ΑΟ Κορυδαλλός
19) νικητής 14 - Ενωση Ρέντη
20) νικητής 3 - Αναγέννηση Μοσχάτου
21) Αίας Σαλαμίνας - ΑΕ Μοσχάτου
22) νικητής 15 - νικητής 8

Περνάνε χωρίς αγώνα οι νικητής 9, Δίας Κορυδαλλού, νικητής 11, Αμφιάλη


Α κατηγορία 

όμιλος 1                                         όμιλος 2
                                                   
Αμφιάλη                                         Aετός Κορυδαλλού
Αίας Σαλαμίνας                               Ενωση Ρέντη
Ηφαιστος                                        Κύπρος Κορυδαλλού
Ερμής Κορυδαλλού                         ΑΕ Μοσχάτου
Χαραυγή                                        ΑΟ Καραβάς
Δίας Κορυδαλλού                            Αναγέννηση Μοσχάτου              
ΑΟ Καστέλλα                                  Ατρόμητος Κερατσινίου
ΑΟ Κορυδαλλός                              Παννεαπολικός
Αστέρια Δραπετσώνας                      Χαλκηδόνα
ΑΣ Ποντίων                                    ΑΣ Δραπετσώνας
Θύελλα/Αχιλλέας Κορ.                    Αστυπάλαια Κορυδαλλού
Ικαρος Καλλιθέας                           Δόξα Πειραιά
Θύελλα Μοσχάτου                          Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα
Ελλάς Ποντίων                               ΑΕ Περάματος



Β κατηγορία 

όμιλος 1                                          όμιλος 2

Οδηγήτρια                                      Νίκη Ρέντη
ΑΕ Αίγινας                                      Παντζιτζιφιάκος
Φαληρικός                                      Φίλαθλοι
Ολυμπιακός Περάματος                 Ενωση Καμινίων
ΑΕ Νίκαια                                       ΑΟΚ Φαλήρου
Νέοι Ευγενείας                               Αστέρας Κερατσινίου
Πειραικός                                       Ολυμπιακός Κερατσινίου
Αρης Αμφιάλης                              Ηρακλής Νικαίας
ΑΟΑΔ                                             Ανω Νεάπολη
Αργοναύτης                                   Θησέας
Αστέρας Νίκαιας                            Πανφαληρικός
Πανιώνιος Κερατσινίου                 Φοίνικας Αγίας Σοφίας
Λέοντες Καμινίων                          Νεο Ικόνιο
Νέοι Δραπετσώνας                        Σπίθα Νίκαιας


17 Σεπτέμβρη θα πραγματοιηθεί η κλήρωση των 2 κατηγοριών για το αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων.







BOUKIS


 
Top