Αποτέλεσμα εικόνας για εθνικος προοδευτικη
του Παναγιώτη Σαριμπάλογλου

Γνωστή έγινε σήμερα η πρεμιέρα του 5ου ομίλου της Γ' Εθνικής, βγάζοντας μάλιστα ντέρμπι.

Συγκεκριμένα, την Κυριακή 30 του μήνα και ώρα  16.00 ο Εθνικός θα φιλοξενήσει στο ''Γ.Λαμπράκης'' την Προοδευτική, ενώ επίσης η κληρωτίδα είχε κέφια μιας και Ατρόμητος Πειραιά και Κερατσίνι θα συγκρουστούν στο γήπεδο των Καμινίων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική:

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας
Εθνικός Πειραιά – Προοδευτική
Ιωνικός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Επισκοπής – ΟΦ Ιεράπετρα
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ατσαλένιος

Ρεπό: Αμπελακιακός

2η αγωνιστική:

Αμπελακιακός  - Ατρόμητος Πειραιά
Κερατσίνι - ΑΕ Νεάπολη
Γιούχτας - Ιωνικός
Προοδευτική - Επισκοπή
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - ΑΟ Παλαιοχώρας
ΟΦ Ιεράπετρας - Ατσαλένιος

Ρεπό: Εθνικός

3η αγωνιστική:

Ατρόμητος Πειραιά - ΑΕ Νεάπολη
Εθνικός - Αμπελακιακός
Ιωνικός - Κερατσίνι
ΑΟ Παλαιοχώρας - Γιούχτας
Ατσαλένιος - Προοδευτική
ΟΦ Ιεράπετρας - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ρεπό: Eπισκοπή

4η αγωνιστική:

Eθνικός - Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕ Νεάπολη - Ιωνικός
Αμπελακιακός - Επισκοπή
Κερατσίνι - ΑΟ Παλαιοχώρας
Γιούχτας - ΟΦ Ιεράπετρα
Προοδευτική - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ρεπό: Ατσαλένιος

5η αγωνιστική:

Ατρόμητος Πειραιά - Ιωνικός
Επισκοπή - Εθνικός
ΑΟ Παλαιοχώρας - ΑΕ Νεάπολη
Ατσαλένιος - Αμπελακιακός
ΟΦ Ιεράπετρας - Κερατσίνι
Προοδευτική - Γιούχτας

Ρεπό: AEEK ΣΥΝΚΑ

6η αγωνιστική:

Επισκοπή - Ατρόμητος Πειραιά
Ιωνικός - ΑΟ Παλαιοχώρα
Εθνικός - Ατσαλένιος
ΑΕ Νεάπολη - ΟΦ Ιεράπετρας
Αμπελακιακός - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Κερατσίνι - Προοεδευτική

Ρεπό: Γιούχτας

7η αγωνιστική:

Ατρόμητος Πειραιά - ΑΟ Παλαιοχώρα
Ατσαλένιος - Επισκοπή
ΟΦ Ιεράπετρας - Ιωνικός
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Εθνικός
Προοδευτική - ΑΕ Νεάπολη
Γιούχτας - Αμπελακιακός

Ρεπό: Kερατσίνι

8η αγωνιστική:

Ατσαλένιος - Ατρόμητος Πειραιά
ΑΟ Παλαιοχώρα - ΟΦ Ιεράπετρας
Επισκοπή - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ιωνικός - Προοδευτική
Εθνικός - Γιούχτας
Αμπελακιακός - Κερατσίνι

Ρεπό: AE Nεάπολη

9η αγωνιστική:

Ατρόμητος Πειραιά - ΟΦ Ιεράπετρα
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Ατσαλένιος
Προοδευτική  - ΑΟ Παλαιοχώρας
Γιούχτας - Επισκοπή
Κερατσίνι - Εθνικός
ΑΕ Νεάπολη - Αμπελακιακός

Ρεπό: Ιωνικός

10η αγωνιστική:

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Ατρόμητος Πειραιά
ΟΦ Ιεράπετρα - Προοδευτική
Ατσαλένιος - Γιούχτας
Επισκοπή - Κερατσίνι
Ιωνικός  - Αμπελακιακός
Εθνικός - ΑΕ Νεάπολη

Ρεπό: ΑΟ Παλαιοχώρας

11η αγωνιστική:

Ατρόμητος Πειραιά - Προοδευτική
Γιούχτας - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Κερατσίνι - Ατσαλένιος
Αμπελακιακός  - ΑΟ Παλαιοχώρα
ΑΕ Νεάπολη - Επισκοπή
Ιωνικός - Εθνικός

Ρεπό: OΦ Ιεράπετρα

12η αγωνιστική:

Γιούχτας - Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Κερατσίνι
ΟΦ Ιεράπετρα - Αμπελακιακός
Ατσαλένιος - ΑΕ Νεάπολη
ΑΟ Παλαιοχώρα - Εθνικός
Επισκοπή - Ιωνικός

Ρεπό: Προοδευτική

13η αγωνιστική:

Κερατσίνι - Γιούχτας
Αμπελακιακός - Προοδευτική
ΑΕ Νεάπολη - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Εθνικός - ΟΦ Ιεράπετρας
Ιωνικός - Ατσαλένιος
ΑΟ Παλαιοχώρας - Επισκοπή

Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά



BOUKIS


 
Top