ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΚΟΥ 
ΠΕΙΡΑΙΑ
Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος  στον 5ο όμιλο που μετέχουν οι ομάδες του Πειραιά είναι το εξής:

1η αγωνιστική 14η

Ατρόμητος Πειραιά - Κερατσίνι

ΑΕ Νεάπολης - Γιούχτας

Εθνικός Πειραιώς - Προοδευτική

Ιωνικός - ΣΥΝΚΑ

Επισκοπή - ΟΦ Ιεράπετρας

Παλαιόχωρα - ΠΟΑ

Ρεπό: Αμπελακιακός


2η αγωνιστική 15η

Αμπελακιακός - Ατρόμητος Πειραιά

Κερατσίνι - ΑΕ Νεάπολης

Γιούχτας - Ιωνικός

Προοδευτική - Επισκοπή

ΣΥΝΚΑ - Παλαιόχωρα

ΟΦΙ - ΠΟΑ

Ρεπό: Εθνικός


3η αγωνιστική 16η

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης

Εθνικός – Αμπελακιακός

Ιωνικός – Κερατσίνι

Παλαιόχωρα – Γιούχτας

ΠΟΑ – Προοδευτική

ΟΦΙ – ΣΥΝΚΑ

Ρεπό: Επισκοπή


4η αγωνιστική 17η

Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά

ΑΕ Νεάπολης – Ιωνικός

Αμπελακιακός – Επισκοπή

Κερατσίνι – Παλαιόχωρα

Γιούχτας – ΟΦΙ

Προοδευτική – ΣΥΝΚΑ

Ρεπό: ΠΟΑ


5η αγωνιστική 18η

Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός

Επισκοπή – Εθνικός

Παλαιόχωρα – ΑΕ Νεάπολης

ΠΟΑ – Αμπελακιακός

ΟΦΙ – Κερατσίνι

Προοδευτική – Γιούχτας

Ρεπό: ΣΥΝΚΑ


6η αγωνιστική 19η

Επισκοπή – Ατρόμητος Πειραιά

Ιωνικός – Παλαιόχωρα

Εθνικός – ΠΟΑ

ΑΕ Νεάπολης – ΟΦΙ

Αμπελακιακός – ΣΥΝΚΑ

Κερατσίνι – Προοδευτική

Ρεπό: Γιούχτας


7η αγωνιστική 20ή

Ατρόμητος Πειραιά – Παλαιόχωρα

ΠΟΑ – Επισκοπή

ΟΦΙ – Ιωνικός

ΣΥΝΚΑ – Εθνικός

Προοδευτική – ΑΕ Νεάπολης

Γιούχτας – Αμπελακιακός

Ρεπό: Κερατσίνι


8η αγωνιστική 21η

ΠΟΑ – Ατρόμητος Πειραιά

Παλαιόχωρα – ΟΦΙ

Επισκοπή – ΣΥΝΚΑ

Ιωνικός – Προοδευτική

Εθνικός – Γιούχτας

Αμπελακιακός – Κερατσίνι

Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης


9η αγωνιστική 22η

Ατρόμητος Πειραιά – ΟΦΙ

ΣΥΝΚΑ – ΠΟΑ

Προοδευτική – Παλαιόχωρα

Γιούχτας – Επισκοπή

Κερατσίνι – Εθνικός

ΑΕ Νεάπολης – Αμπελακιακός

Ρεπό: Ιωνικός


10η αγωνιστική 23η

ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά

ΟΦΙ – Προοδευτική

ΠΟΑ – Γιούχτας

Επισκοπή – Κερατσίνι

Ιωνικός – Αμπελακιακός

Εθνικός – ΑΕ Νεάπολης

Ρεπό: Παλαιόχωρα


11η αγωνιστική 24η

Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική

Γιούχτας – ΣΥΝΚΑ

Κερατσίνι – ΠΟΑ

Αμπελακιακός – Παλαιόχωρα

ΑΕ Νεάπολης – Επισκοπή

Ιωνικός – Εθνικός

Ρεπό: ΟΦΙ


12η αγωνιστική 25η

Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά

ΣΥΝΚΑ – Κερατσίνι

ΟΦΙ– Αμπελακιακός

ΠΟΑ – ΑΕ Νεάπολης

Παλαιόχωρα – Εθνικός

Επισκοπή – Ιωνικός

Ρεπό: Προοδευτική


13η αγωνιστική 26η

Κερατσίνι – Γιούχτας

Αμπελακιακός – Προοδευτική

ΑΕ Νεάπολης – ΣΥΝΚΑ

Εθνικός – ΟΦΙ

Ιωνικός – ΠΟΑ

Παλαιόχωρα – Επισκοπή

Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

BOUKIS


 
Top