ΝΙΚΑΙΑ
Δεν ανέδειξε νικητή ο αγώνας ανάμεσα στον Ικαρο και τον Παννεαπολικο με σκορ 1-1.

Πάντως οι Νικαιωτες έχουν φριχτά παράπονα από την τριάδα ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι. καθώς ο επόπτης Τσανος μαζί με τον διαιτητή δεν κατακύρωσαν στο πρώτο ημίχρονο καταφανεστατο γκολ μιας και η μπαλλα είχε περάσει τουλάχιστον μισό μετρό και την έβγαλε ο αμυντικός απο μέσα.

Στο δεύτερο ημίχρονο σε αντεπίθεση του Παννεαπολικου ο Κωνσταντινιδης αφοί πέρασε δυο παίκτες από έξω αριστερά γύρισε την μπαλλα στον επερχόμενο Σαργιανιδη ο οποίος από κανονική θέση την έστειλε στα διχτυα.

Και ενώ οι παίκτες του Παννεαπολικου πανηγύριζαν την επίτευξη του τέρματος ο επόπτης Μουμπογιατζογλου μετά από λίγα δευτερόλεπτα σήκωσε την σημαία για οφσάιντ.

Και σαν μην έφτανε αυτό αντί στο 65 του αγώνα να υπάρξουν 2 αποβολές σε παίκτες του Ικαρου,στον Κολοφωτη που λάκτισε αντίπαλο (ορθός απειληθεί) και στον Θεοδοσιου που γύρισε και είπε στον πάγκο της ομάδος προκαλώντας όλους τους ποδοσφαιριστες (τώρα θα δείτε θα σας γ@...σω) ο κύριος Μπαλαχουτης έκανε εφευρεση....... και απέβαλε  μόνο έναν από τον Ικαρο και από τον Παννεαπολικο τον Λαουτάρη  γιατί σύμφωνα με τα λεγόμενα του είπε στον Κολοφωτη που προηγούμενος είχε λακτίσει τον Παυλοπουλο τι κάνεις εκει ρε μ@....κ@ και τον προπονητή μας που του είπε θα μας τα κλάσεις.

Δηλαδή ο κύριος Μπαλαχουτης είχε δυο μετρά και δυο σταθμά στην εξυβριση.

Έτσι αντί να παίζουμε 9 με 11 παίζαμε 10 με 10.