Σε ενα κακό ποιοτικά παιχνίδι Κερατσίνι και Ρόδος αναδείχθηκαν ισόπαλοι με 1-1 στο γήπεδο του Σχιστού για το Πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής.

Το τελικό σκορ είχε διαμορφωθεί απο το πρώτο ημίχρονο, με την ομάδα του Βασίλη Σπάθα να ανοίγει το σκορ μόλις στο 5' με τον Πασαλίδη, ενώ τα ''ελάφια'' κατάφεραν να φέρουν το ματς στα ίσια με αυτογκολ του Μεγαλοοικονόμου στο 36ο λεπτό.

Ο Ντούλιας έχασε τεράστια ευκαιρία στις καθυστερήσεις του πρώτου 45λέπτου με τους αμυντικούς των πρασίνων να διώχνουν πάνω στην γραμμή με τον Παναγόπουλο εξουδετερωμένο.

Στο δεύτερο μέρος, η μπάλα περιορίστηκε στο κέντρο, με τους Γιώρα και Παναγόπουλο να είναι θεατές στον αγώνα.

Κερατσίνι: Γιώρας, Σιγάλας,Κυριαζόπουλος, Μεγαλοοικονόμου, Βαττής-Παναγιωτόπουλος, Ντούλιας(79' Θωμαϊδης), Γκιάτης, Μπερνιδάκης, Πασαλίδης(52' Καστράτι), Καρέλης(63' Σιάνος)

Ρόδος : Παναγόπουλος, Ιμεραλιλάι(85 ‘Ταχος), Αποστόλου, Μκρτσιάν, Λένγκα(56 Μυλωνάς), Πότσι, Πινδώνης(71' Αλιμερκάι), Αυγενικού, Μπουτέρ, Νάκας,-Ταβάρες(35' Λέκκας)