Ασταμάτητος συνεχίζει να είναι ο Μανδραικός στο Πρωτάθλημα της Α ΕΠΣΔΑ με το εντυπωσιακό 25-2 τέρματα, φτάνοντας αισίως στις 8 ισάριθμες νίκες.

Επόμενο ''θύμα'' της ομάδας της Μάνδρας ήταν ο Πυρίχιος Ασπροπύργου συντρίβοντας τον με 4-0.

Οι καυνόλευκοι προηγήθηκαν στο 26ο λεπτό με τον Μονέ,  ενώ οι Λελούδας και Γεωργιάδης με 2 τέρματα στα τελευταία λεπτά του πρώτου 45λεπτου είχαν ''καθαρίσει'' την υπόθεση νίκη κάνοντας το 3-0.

Το τελικό σκορ διαμόρφωσε στο 90’ ο Κούστας.

Ο τεχνικός της ομάδας Θεόφιλος Καλύβας κράτησε χαμηλούς τόνους ενόψει της συνέχειας:

''Στο πρώτο τέταρτο αρχίσαμε και βρίσκαμε ρυθμό.