ΑΛΑΤΙ ΠΙΠΕΡΙ



 Παρασκευή 06/10

02:00 ΕΡΤ2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Σύνθετο ατομικό ανδρών - Τελικός

03:25 FOX Sports
Buccaneers - Patriots
NFL

03:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP Ιαπωνίας
1ες ελεύθερες δοκιμές

06:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Japan Open, προημιτελικά

07:30 COSMOTE SPORT 8 HD
ATP 500
China Open, προημιτελικά

07:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP Ιαπωνίας
2ες ελεύθερες δοκιμές

09:30 COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 500
China Open, προημιτελικά

11:30 COSMOTE SPORT 8 HD
ATP 500
China Open, προημιτελικά

14:00 Eurosport 1
European Masters
Lommel, Belgium

14:15 Eurosport 2
Τουρκία - Νέα Ζηλανδία
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 500
China Open, προημιτελικά

17:00 ΕΡΤ2
Αερωπός Έδεσσας - ΑΕΚ
Handball Premier

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Γεωργία - Ουαλία
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

20:00 Eurosport 1
European Masters
Lommel, Belgium

21:00 FOX Sports
World Grand Prix

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Κόσοβο - Ουκρανία
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Ιρλανδία - Μολδαβία
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD
Κροατία - Φινλανδία
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Τουρκία - Ισλανδία
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Αυστρία - Σερβία
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Ισπανία - Αλβανία
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

02:00 ΕΡΤ2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Σύνθετο ατομικό γυναικών - Τελικός

05:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP Ιαπωνίας
3ες ελεύθερες δοκιμές

Σάββατο 07/10

07:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Japan Open, ημιτελικά

08:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP Ιαπωνίας
Κατατακτήριες δοκιμές

11:30 COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 500
China Open, ημιτελικά

13:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Φενέρμπαχτσε - Μπάνβιτ
Basketball Super League

14:00 Eurosport 2
European Masters
Lommel, Belgium

14:00 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC: Ράλι Ισπανίας
SS10 El Montmell 2

14:15 Eurosport 1
Γερμανία - Κόστα Ρίκα
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 500
China Open, ημιτελικά

16:15 Eurosport 1
Γύρος της Λομβαρδίας

17:00 ΕΡΤ1
ΓΣΛ Φάρος - Πανιώνιος
Stoiximan.gr Basket League

17:00 ΕΡΤ1
Κολοσσός - Ρέθυμνο
Stoiximan.gr Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ - Τρίκαλα
Stoiximan.gr Basket League

19:00 ΕΡΤ1
ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πατρών
Stoiximan.gr Basket League

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Νήσοι Φαρόε - Λετονία
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Γιβραλτάρ - Εσθονία
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Σουηδία - Λουξεμβούργο
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βοσνία/Ερζεγοβίνη - Βέλγιο
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

20:00 Eurosport 1
European Masters
Lommel, Belgium

20:00 ΕΡΤ2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Τελικοί οργάνων

21:45 ΣΚΑΪ
Κύπρος - Ελλάδα
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

21:45 COSMOTE SPORT 6 HD
Τορίνο - Σάσαρι
Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Ανδόρα - Πορτογαλία
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Ελβετία - Ουγγαρία
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Λευκορωσία - Ολλανδία
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Βουλγαρία - Γαλλία
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Κύπρος - Ελλάδα
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

22:00 FOX Sports
World Grand Prix

00:00 Eurosport 2
New York Red Bulls - Vancouver Whitecaps
MLS

Κυριακή 08/10

08:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP Ιαπωνίας
Αγώνας

10:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Japan Open, τελικός

11:30 COSMOTE SPORT 7 HD
WTA Tour
China Open, τελικός

11:45 Eurosport 2
ETC Cup
Most, Czech Republic

13:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Βενέτσια - Τρεντίνο
Serie A

13:00 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC: Ράλι Ισπανίας
SS19 Santa Marina 2 Power Stage

13:30 Eurosport 2
ETC Cup
Most, Czech Republic

13:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Φουενλαμπράδα - Ουνικάχα
Liga Endesa

14:00 Eurosport 2
European Masters
Lommel, Belgium

14:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς - Μινεσότα Τίμπεργουλβς
NBA Global Games

14:15 Eurosport 1
Χιλή - Αγγλία
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 500
China Open, τελικός

15:30 Novasports 1HD
Διεθνής Μαραθώνιος Σικάγο

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπεσίκτας - Μονπελιέ
Champions League

16:30 Eurosport 1
Παρίσι - Τουρ

17:00 ΕΡΤ1
Κόροιβος - Άρης
Stoiximan.gr Basket League

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Σλοβακία - Μάλτα
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Δανία - Ρουμανία
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Πολωνία - Μαυροβούνιο
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Σλοβενία - Σκωτία
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Λιθουανία - Αγγλία
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός
Stoiximan.gr Basket League

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Τενερίφη - Βαλένθια
Liga Endesa

20:00 Eurosport 1
European Masters
Lommel, Belgium

20:00 ΕΡΤ2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Τελικοί οργάνων

20:00 FOX Sports
Lions - Panthers
NFL

21:00 COSMOTE SPORT 5 HD
NASCAR Cup Series
Charlotte Bank of America 500

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Τσεχία - Σαν Μαρίνο
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Νορβηγία - Βόρειος Ιρλανδία
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Γερμανία - Αζερμπαϊτζάν
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

23:25 FOX Sports
Cowboys - Packers
Newsroom ΔΟΛ

.
 
Top