Αποτέλεσμα εικόνας για θεοφιλος καλυβας

Με το δεξί στο Πρωτάθλημα της Α' κατηγορίας της ΕΠΣΔΑ μπήκε την Κυριακή ο Μανδραικός, ο οποίος επικράτησε του Θρασύβουλου με σκορ 2-1.

Μεγάλος πρωταγωνιστής για την ομάδα της Μάνδρας ήταν ο Θέμης Μονέ πετυχαίνοντας δυο γκολ το ενα στο 15' (ο Κοντούλης έφερε το παιχνίδι στα ίσια εφτά λεπτά μετά) και το νικητήριο στο 80ο λεπτό δίνοντας και την νίκη στην ομάδα του.

Μανδραικός: Μπαλασάκης, Θεοδωρόπουλος, Ανταλής(63’ Μπούσης), Έβερετ, Τύρπος, Τούσης, Βούκα(88’ Μπακάμης), Χόρβατ, Μονέ, Λελούδας(90’ Γκίνης), Γεωργιάδης(92’ Κούστας)

Θρασύβουλος: Πηρώνης, Πιτέλης(86’ Πρίντεζης), Σφακιανάκης, Καλαμιώτης, Μυστρίδης, Αναγνώστου(66’ Μπαστάνης Θ.), Κοντούλης Γ.(71’ Πόρρος), Κοντούλης Δ. Μπαστάνης Γ., Πεΐδης, Αγγελιδάκης