Μοσχάτο

Στην πρώτη 4αδα της βαθμολογίας σκαρφάλωσε ο Εθνικός και με πολύ καλή εμφάνιση επικράτησε στο Μοσχάτο του Ατσαλένιου με 2-0.

Η ομάδα του Θύμιου Γεωργούλη στο πρώτο 20λεπτο, ''καθάρισε'' απο νωρίς με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Σωπάση και σουτ του Παυλάκη, μετά απο ωραίο συνδυασμό με τον Κομνηνό μέσα στην μικρή περιοχή του Γιαγκόζη.

Στο 68ο λεπτό, οι Κρητικοί έχασαν πέναλτι με τον Βουτσινά να βάζει στοπ στον Τριανταφύλλου, ενώ μείναν και με παίκτη λιγότερο λόγω της αποβολής του Παπαδομιχελάκη στις καθυστερήσεις.

Εθνικός: Bουτσινάς, Πίσσας (46' Μαρτίνος), Γερόλυμος, Μπένα, Λεωνιδόπουλος, Κατίδης, Μαργαρίτης, Σωπάσης (77' Ντούλιας), Παυλάκης, Χατζησάββας, Κομνηνός (61' Μάναλης)

Ατσαλένιος: Γιαγκόζης, Γενιτσαρίδης (51' Αραβιάκης), Φραγκιαδάκης, Παπαδομιχελάκης, Χαρίτος, Ρουμπάκης, Τριανταφύλλου, Μπουτσάκης (38' Σταθόγλου), Χατζηανδρέου, Πετράς, Αμπντουραχμάνι (84' Ντραγκότι)