του Πάνου Κομματέα

Στο Sportactive.gr μίλησε ο προπονητής της Δάφνης Ταμπουρίων,Παύλος Καπνίσης,μετά την νίκη της ομάδας του επί του Χατζηκυριακείου με 1-2.

"Ήμασταν πολύ καλοί σήμερα(σ.σ. χθες),θα έλεγα πως σε σύγκριση με την προηγούμενη εβδομάδα ήταν η μέρα με τη νύχτα!

Σε όλη τη διάρκεια του 90λεπτου ανταποκριθήκαμε εξαιρετικά εκτός από ένα δεκάλεπτο όταν δεχθήκαμε το γκολ,ενώ έχω να πω πως λίγο πριν το 2ο γκολ,ο διαιτητής δεν μας έδωσε ένα καθαρό πέναλτι.

Η ψυχολογία μας ανέβηκε,καθώς κερδίσαμε ένα από τα φαβορί για την άνοδο και είμαι πολύ ικανοποιημένος γιατί ότι δουλέψαμε μέσα στην εβδομάδα μας βγήκε.

Όσο για τα δυο συνεχόμενα γκολ στο 90',όπως είχα πει και πριν την έναρξη του πρωταθλήματος,φέτος θα παίζουμε και για τον αδικοχαμένο πρώην τερματοφύλακα της ομάδας,Παντελή Παπαθανασίου.

Νομίζω ότι από εκεί ψηλά που είναι μας βοηθά με κάποιο τρόπο."