ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

Σε ένα ματς με συνολικά τέσσερα τέρματα (2-2 το αποτέλεσμα), το βαθμό της ισοπαλίας κατάφερε να αποσπάσει η Διάνα Ηλιούπολης, στο παιχνίδι που τελείωσε πριν από λίγο στο Β' Δημοτικό γήπεδο της Ηλιούπολης κόντρα στο Χολαργό, στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής της Α' Αθηνών.

Τα πράγματα θα μπορούσαν να είναι και χειρότερα για το σύλλογο από την Ηλιούπολη, αφού οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με 2-0, με ένα τέρμα στο 20' και ένα στην αρχή του δευτέρου ημιχρόνου, με τους ποδοσφαιριστές της Διάνα να βγάζουν αντίδραση στα τελευταία λεπτά και να "σώζουν" έστω τον ένα βαθμό.

Ο Ντούβλης μείωσε αρχικά στο 83ο λεπτό, έχοντας μπει στον αγωνιστικό χώρο ως αλλαγή, ενώ την παρτίδα έσωσε ο καθοριστικός Ιβάν Ρούσεφ (φωτό) με απευθείας εκτέλεση φάουλ στις καθυστερήσεις.