Του Βασίλη Μπέση

Πολλά και σπουδαία παιχνίδια περιλαμβάνει η έβδομη αγωνιστική του πρωταθλήματος Γ' Εθνικής , αυτό που δεσπόζει όμως είναι το ντέρμπι ανάμεσα σε Ιωνικό και Προοδευτική για τον τέταρτο όμιλο που θα διευθύνει το διαιτητικό τρίο των κυρίων Φώτη , Αργύτη και Χατζηκαμαγιάννη.

Δείτε αναλυτικά τους διαιτητές σε όλα τα ματς.

                                    Γ’ Εθνική – 7η αγωνιστική
                                      Κυριακή 30/10 – 15:00


1ος όμιλος

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ: Κ. Σιδηρόπουλος, Κεσισόγλου-Δέλλιος (Πέλλας)
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΑΟΥΣΑ: Σ. Σιδηρόπουλος (Έβρου), Κούλα (Ξάνθης)-Κίτσος (Έβρου)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ: Δρακίδης, Γκιόση-Καρακασίδης (Θράκης)
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ: Σφέτσιας (Σάμου), Βογιατζής-Κανιούρας (Καρδίτσας)
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ: Τεβεκέλης, Συμεωνίδης-Λεζαής (Μακεδονίας)
ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: Τσοπουλίδης, Κηλικιώτης-Βαμβακίδης (Ξάνθης)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ: Πουλικίδης, Τσακίρης-Χασιώτης (Δράμας)


2ος όμιλος

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ: Τζοβάρας (Φθιώτιδας), Παπαλίτσας (Καρδίτσας)-Καραγιάννης (Φθιώτιδας)
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ: Ρούσσος/Μπεκερτζής, Κωνσταντίνου-Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας)
ΜΑΥΡΟΙ ΑΕΤΟΙ ΕΛΕΥΘ. – ΠΙΕΡΙΚΟΣ: Σέζος (Κιλκίς), Μιχαηλίδης-Μιχταζίδης (Μακεδονίας)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ: Ματσούκας, Τσιλίκας-Λυσσάρης (Αιτωλοακαρνανίας)
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΑ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ: Ρούτσης, Παπανικολάου-Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)
ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ: Μίσσας, Κωτούλας-Μανασής (Τρικάλων)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ – ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ: Γκουγκούδης, Ζιγκερίδης-Καμπούρης (Σερρών)

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ: Βρέσκας (Ημαθίας), Παπαδημητρίου-Νάκας (Λάρισας)

3ος όμιλος

ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ: Α. Αδαμόπουλος, Ψαρρής (Ζακύνθου)-Ασημακόπουλος (Ηλείας)
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ: Καλύβας, Ζούλης-Νούλας (Αχαΐας)
ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ: Βλάχος, Κυριακόπουλος-Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ: Γιαννόπουλος, Κ. Αδαμόπουλος-Καρβούνης (Μεσσηνίας)
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ: Δρούζας (Αργολίδας), Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)-Λέκκας (Αργολίδας)
ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΘΗΒΑ: Δημητρόπουλος, Φαρμάκης-Βαλκάνος (Δυτικής Αττικής)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ: Αγγελάκος, Τριανταφύλλου-Νίκα (Αρκαδίας)


4ος όμιλος

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ – ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ: Χρυσός, Σινιοράκης-Καντανολέων (Χανίων)
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Κουκουλάς (Λέσβου), Οικονόμου-Πλακάς (Δυτικής Αττικής)
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΡΟΔΟΣ: Χαραλαμπάκης (Ηρακλείου), Δεληθοδωρής-Νιδριώτης (Αθηνών)
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ: Σχίζας, Αραβίδης-Δέτση (Αθηνών)
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: Φώτης, Αργύρης-Χατζηκαμαγιάννης (Εύβοιας)
ΚΗΦΙΣΙΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ: Δημαράκης (Δωδεκανήσου), Παπανδριόπουλος-Χρηστάκος (Πειραιά)

ΙΑΛΥΣΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ: Πουλόπουλος, Καρακελλές-Κορώνας (Πειραιά)

Respect Caffe


 
Top