Του Βασίλη Μπέση

Γ' Εθνική

Δείτε τους ρέφερι για την 4η αγωνιστική των ομίλων της Γ’ Εθνικής, όπως ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ.

Τα παιχνίδια θα γίνουν την προσεχή Κυριακή στις 16:00 εκτός από τις αναμετρήσεις Ιάλυσος-Πανθηραϊκός και Προοδευτική-Ρόδο που θα διεξαχθούν την 1 Οκτωβρίου και 3 Οκτωβρίου, αντίστοιχα.

1ος όμιλος (16:00)

Α.Ε. Ποντίων – Α.Ο. Καρδίας
Μπεκιάρης, Τίκας, Βογιατζής (Καρδίτσας)

Μακεδονικός Φούφας – Καβάλα
Χανίδης, Νατσιόπουλος, Πάτρας (Μακεδονίας)

Αλμωπός Αριδαίας – Νάουσα
Γκαραγκάνης, Βρούζος, Μηνούδης (Πιερίας)

Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Δράμας
Σιμίδης, Καραΐσκος, Κίτσος (Έβρου)

Λαγκαδάς – Απόλλων Παραλιμνίου
Μανούρας, Λεωνίδας, Σταφυλάς (Τρικάλων)

Απόλλων Καλαμαριάς – Καμπανιακός
Κουμπαράκης (Θράκης), Μηναδάκης (Καβάλας), Μανάλης (Καβάλας)

Δόξα Προσκυνητών – Εορδαϊκός
Γκουγκούδης, Σάββας, Κρυώνας (Σερρών)

2ος όμιλος (16:00)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Απόλλων Λάρισας
Βρέσκας, Παπαδάκης, Κελεσίδης (Ημαθίας)

Αμβρακία Κωστακιών – Πιερικός
Στεφάνου (Θεσπρωτίας), Φραγκούλης (Πρέβεζας), Τσόγκας (Πρέβεζας)

Εθνικός Φιλιππιάδας – Ρήγας Φεραίος
Μάντζιος, Καραλής, Τσάντας (Ηπείρου)

Πύδνα Κίτρους – Ολυμπιακός Βόλου
Σημαιάκης, Γούτας, Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)

Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός
Τσιμεντερίδης, Ιωανίδης, Μπαλιάγκας (Κοζάνης)

Τηλυκράτης – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου
Μακρυπόδης, Μεϊντάνας, Κακαφώνης (Αχαΐας)

Διαγόρας Σεβαστής – Αστέρας Πετριτή

Λεωνίδας, Τζάνης, Μπάλας (Τρικάλων)

Ιστιαία – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Μιχαϊλίδης, Φίλος, Παγουράς (Βοιωτίας)

3ος όμιλος (16:00)

Φωστήρας – Τσικλητήρας Πύλου
Βλαντής, Γκολές, Κορώνας (Πειραιά)

Δόξα Μεγαλούπολης – ΠΑΟ Βάρδας
Τζαγκαράκης, Ζούλης, Ανδριανός (Αχαΐας)

Θήβα – Χαλκίδα
Μπακογιάννης, Δέτση, Σταυρόγλου (Αθηνών)

Ζευγολατιό – Παναχαϊκή
Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου), Λεοντακιανάκος (Αθηνών), Κοκαρίδας (Αθηνών)

Αχαϊκή – Λουτράκι
Κουτσαναστάσης, Λάμιας, Γκούμας (Μεσσηνίας)

Αστέρας Αμαλιάδας – Παναργειακός
Φωτόπουλος, Κουτσόγιαννος, Ματσούκας (Αθηνών)

Αιολικός – Παναρκαδικός
Πουλόπουλος, Τζιλίρης, Ζερβάκης (Πειραιά)

4ος όμιλος (16:00)

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ερμής Ζωνιανών
Κρασαγάκης, Παπαδάκης, Μαυρουδής (Ηρακλείου)

Προοδευτική – Ρόδος (Δευτέρα 3/10, 16:00)
Μαρκαντωνάτος, Παπαδόπουλος, Ασημακόπουλος (Ηλείας)

Ηλυσιακός – Εθνικός Πειραιά
Ρούσσος, Κωνσταντόπουλος, Σανός (Κορινθίας)

Θύελλα Ραφήνας – Ατσαλένιο
Παπαποστόλου (Εύβοιας), Τσιφλάκος (Εύβοιας), Βαλκάνος (Δυτικής Αττικής)

Εργοτέλης – Τρίγλια Ραφήνας
Σταυρουλάκης, Κοκμοτός, Φραγκιαδάκης (Ρεθύμνου)

Ιάλυσος – Πανθηραϊκός (01/10 16:00)
Κουντουριώτης, Οικονόμου, Πλάκας (Δυτικής Αττικής)

Κηφισιά – Ιωνικός

Μανούχος (Αργολίδας), Παπανικολάου (Κορινθίας), Σεφέρης (Κορινθίας)

Respect Caffe


 
Top