Του Βασίλη Μπέση

                                    Γ’ Εθνική – Κυριακή 25/9
                                     3η αγωνιστική – 16:30



1ος όμιλος

ΑΟ Καρδίας-Μακεδονικός Φούφα
Διαιτητής: Δρακίδης (Θράκης), Βοηθοί: Δημητριάδης, Δανδανίδης (Θράκης)
ΑΕ Ποντίων-Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Κατής (Φλώρινας), Βοηθοί: Δημόπουλος, Δράγος (Φλώρινας)
Καβάλα-Ορφέας Ξάνθης
Διαιτητής: Τζουμαλάκης (Σερρών), Βοηθοί: Ζιγκερίδης, Καμπούρης (Σερρών)
Δόξα Δράμας-ΑΠΕ Λαγκαδά
Διαιτητής: Παπαργυρίου (Πιερίας), Βοηθοί: Θεοδώρου, Γιαμούζης (Πιερίας)
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Καλαμαριάς
Διαιτητής: Μαλουτάς (Ημαθίας), Βοηθοί: Γιάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας)
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Προσκυνητών
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Έβρου), Βοηθοί: Καμπερίδης, Βερνέζης (Καβάλας)
Εορδαϊκός-Καμπανιακός
Διαιτητής: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας), Βοηθοί: Καρακώστας, Νίκζας (Λάρισας)


2ος όμιλος

Απόλλων Λάρισας-Αμβρακία Κωστακίων
Διαιτητής: Τεβεκέλης (Μακεδονίας), Βοηθοί: Φράγιος, Ανδρέου (Μακεδόνιας)
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Εθνικός Φιλιππιάδας
Διαιτητής: Μπαϊραμίδης (Κοζάνης), Βοηθοί: Τζιαμπάσης, Τζιουβάρας (Κοζάνης)
Πιερικός-Πύδνα Κίτρους
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Πέλλας), Βοηθοί: Δέλλιος, Ταγκαλίδης (Πέλλας)
Ρήγας Φεραίος-Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Συμεωνίδης (Πιερίας), Βοηθοί: Βρούζος, Μηνούδης (Πιερίας)
Ολυμπιακός Βόλου-Τηλυκράτης Λευκάδας
Διαιτητής: Χιώτης (Τρικάλων), Βοηθοί: Τζάνης, Κωτούλας (Τρικάλων)
Θεσπρωτός-Διαγόρας Σεβαστής
Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας), Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας), Σαρλής (Άρτας)
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου-ΑΕ Ιστιαίας (15:30)
Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας), Βοηθοί: Στεφανής, Κανιούρας (Καρδίτσας)
ΑΕ Καραϊσκάκης-Αστέρας Πετρίτη

Διαιτητής: Δραγάτης (Ανατ. Αττικής), Βοηθοί: Παπαλαζάρου, Κόττορος (Ηπείρου)


3ος όμιλος

Τσικλητήρας Πύλου-Δόξα Μεγαλόπολης
Διαιτητής: Καλογερόπουλος (Αθηνών), Βοηθοί: Κολιάκος, Τσολακίδης (Αθηνών)
Φωστήρας-ΑΟ Θήβα
Διαιτητής: Παπαβασιλείου (Δωδ/νήσου), Βοηθοί: Κεφαλιάκος, Χρηστάκος (Πειραιά)
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Ζευγολατιού
Διαιτητής: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής), Βοηθοί: Πρέντζας, Κρετσίμος (Δυτ. Αττικής)
Παναχαϊκή-Αχαίκή
Διαιτητής: Αθανασίου (Άρτας), Βοηθοί: Καλαμπόκης, Κολοσιώνης (Αιτ/νίας)
Ένωση Ερμιονίδας-Αστέρας Αμαλιάδας
Διαιτητής: Ζαχαρόπουλος (Ανατ. Αττικής), Βοηθοί: Ρούντος, Γουρνιάς (Ανατ. Αττικής)
ΑΟ Λουτράκι-Αιολικός (Δευτέρα 26/9-15:30)
Διαιτητής: Ευθυμίου (Αθηνών), Βοηθοί: Απτόσογλου, Αραβίδης (Αθηνών)
Παναρκαδικός-Παναργειακός
Διαιτητής: Μιχελής (Πειραιά), Βοηθοί: Κοτζαμανίδης, Μουμπογιατζόγλου (Πειραιά)


4ος όμιλος

Ερμής Ζωνιανών-Προοδευτική (15:30)
Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου), Βοηθοί: Πάγκαλος (Λασιθίου), Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ηλυσιακός
Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου), Βοηθοί: Γαρεφαλλάκης, Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
Ρόδος-Θύελλα Ραφήνας
Διαιτητής: Πόγκας (Εύβοιας), Βοηθοί: Πριόνας, Αργύρης (Εύβοιας)
Ατσαλένιος-Εργοτέλης
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων), Βοηθοί: Μαρνέζος, Καντανολέων (Εύβοιας)
Άγιος Ιερόθεος-Ιάλυσος (Δευτέρα 26/9-16:00)
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας), Βοηθοί: Τριανταφύλλου, Καματάκης (Αρκαδίας)
Τριγλία Ραφήνας-Κηφισιά
Διαιτητής: Τουρλομούσης (Μεσσηνίας), Βοηθοί: Λάμιας, Σερεμέτης (Μεσσηνίας)
Ιωνικός-Πανθηραϊκός (14:00)

Διαιτητής: Κόλλιας (Αργολίδας), Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος, Πυργάκης (Κορίνθου)

Respect Caffe


 
Top