Του Βασίλη Μπέση

Γ' Εθνική

Η ώρα της πρώτης σέντρας στο νέο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής έφτασε και άπαντες στην ΕΠΟ εργάζονται ώστε να γίνουν όλα όσα πρέπει και να ξεκινήσει αυτός ο ''μαραθώνιος'' ομαλά.

Μια από αυτές τις ενέργειες ήταν και ο ορισμός των διαιτητών για τους 4 ομίλους όπως θα δείτε και παρακάτω αναλυτικά.

                                    Γ΄ Εθνική – 1η αγωνιστική
                                      Κυριακή 11/9 – 17:00


1ος όμιλος
ΑΟ Καρδίας-Ορφέας Ξάνθης
Διαιτητής: Σκουλάς (Σερρών), Βοηθοί: Ζιγκερίδης, Καμπούρης (Σερρών)
Μακεδονικός Φούφας-ΑΠΕ Λαγκαδά
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Πέλλας), Βοηθοί: Δέλλιος, Ταγκαλίδης (Πέλλας)
ΑΕ Ποντίων – Απόλλων Καλαμαριάς
Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου), Βοηθοί: Διαμάντης, Καραλής (Ηπείρου)
Καβάλα-Δόξα Προσκυνητών
Διαιτητής: Παπαργυρίου (Πιερίας), Βοηθοί: Ζέρβας, Μηνούδης (Πιερίας)
Νάουσα-Εορδαϊκός
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας), Βοηθοί: Τίκας, Βογιατζής (Καρδίτσας)
Απόλλων Παραλιμνίου-Νέστος Χρυσούπολης
Διαιτητής: Κουμπαράκης (Θράκης), Βοηθοί: Δημητριάδης, Καρακασίδης (Θράκης)

2ος όμιλος
Απόλλων Λάρισας-Πύδνα Κίτρους
Διαιτητής: Μηλιάδης (Μακεδονίας), Βοηθοί: Μιχαηλίδης, Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Εθνικός Φιλιππιάδας-Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας), Βοηθοί: Μωυσιάδης, Παπαλαζάρου (Ηπείρου)
Αμβρακία Κωστακίων
Διαιτητής: Γιούργας (Κέρκυρας), Βοηθοί: Σκορδίλης (Κέρκυρας), Τίκας (Θεσπρωτίας)
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Διαγόρας Σεβαστής
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας), Βοηθοί: Γιάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας)
Πιερικός-ΑΕ Ιστιαίας
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας), Βοηθοί: Νίκζας, Μάνος (Λάρισας)
Ρήγας Φεραίος-ΑΕ Καραϊσκάκης (Σάββατος 10/9 – 17:00)
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων), Βοηθοί: Κωτούλας, Λεωνίδας (Τρικάλων)
Ολυμπιακός Βόλου-Αστέρας Πετρίτη (15:00)
Διαιτητής: Πανυτσίδης (Κοζάνης), Βοηθοί: Ιωαννίδης, Μπαλιάγκας (Κοζάνης)
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου-Θεσπρώτος
Διαιτητής: Γκουγκούδης (Σερρών), Βοηθοί: Θεοδώρου, Γιαμουζής (Πιερίας)

3ος όμιλος
Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Ζευγολατιού
Διαιτητής: Μιχελής (Πειραιά), Βοηθοί: Κοτζαμανίδης, Τζιλίρης (Πειραιά)
Δόξα Μεγαλούπολης-Αχαϊκή
Διαιτητής: Δημητρόπουλος (Δυτ. Αττικής), Βοηθοί: Πρέντζας, Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)
Φωστήρας-Αστέρας Αμαλιάδας
Διαιτητής: Κυρίτσης (Δωδ/νήσου), Βοηθοί: Γιαννίκος, Χαλβαζάκος (Πειραιά)
ΠΑΟ Βάρδας-Αιολικός (12:00)
Διαιτητής: Αγρανιώτης (Λακωνίας), Βοηθοί: Σταματάκος, Μπουτσάλης (Λακωνίας)
ΑΟ Χάλκις-Παναρκαδικός
Διαιτητής: Αντιπαριώτης (Ανατ. Αττικής), Βοηθοί: Δουλγεράκης, Καραθανάσης (Ανατ. Αττικής)
Παναχαϊκή-Παναργειακός
Διαιτητής: Περράκης (Αθηνών), Βοηθοί: Λυμπερόπουλος, Πασπάτης (Αθηνών)
Λουτράκι-Ένωση Ερμιονίδας
Διαιτητής: Βισκαδούρος (Ηρακλείου), Βοηθοί: Κουτσόγιαννος, Τζάκος (Αθηνών)


4ος όμιλος
Ερμής Ζωνιανών-Θύελλα Ραφήνας
Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασίθιου), Βοηθοί: Πάγκαλος (Λασίθιου), Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
Προοδευτική-Εργοτέλης
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας), Βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος, Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ιάλυσος
Διαιτητής: Ζαχαριουδάκης (Ηρακλείου), Βοηθοί: Παπαδάκης, Μαυρούδης (Ηρακλείου)
Ρόδος-Κηφισιά
Διαιτητής: Ρούτσης (Κορίνθου), Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος, Πυργάκης (Κορίνθου)
Εθνικός-Ιωνικός
Διαιτητής: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας), Βοηθοί: Καραλής, Λιάπης (Ηλείας)
Ατσαλένιος-Πανθηραϊκός
Διαιτητής: Ντοκάκης (Χανίων), Βοηθοί: Αναστασάκης, Σινιοράκης (Χανίων)
Τριγλία Ραφήνας-Άγιος Ιερόθεος

Διαιτητής: Λάμπρου (Εύβοιας), Βοηθοί: Πριόνας, Περιβάλης (Εύβοιας)



Respect Caffe


 
Top