Ερμής Ζωνιανών – Θύελλα Ραφήνας
Ηλυσιακός – Ρεπό
Προοδευτική – Εργοτέλης
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ιάλυσος Ρόδου
Ρόδος – ΑΕ Κηφισιάς
Εθνικός  – Ιωνικός
Ατσαλένιος – Πανθηραϊκός
Τριγλία Ραφήνας – Άγιος Ιερόθεος



Ηλυσιακός – Ερμής Ζωνιανών
Θύελλα Ραφήνας – Προοδευτική
Ρεπό – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Εργοτέλης – Ρόδος
Ιάλυσος Ρόδου – Εθνικός
ΑΕ Κηφισιάς – Ατσαλένιος
Ιωνικός – Άγιος Ιερόθεος
Πανθηραϊκός – Τριγλία Ραφήνας



Ερμής Ζωνιανών – Προοδευτική
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ηλυσιακός
Ρόδος – Θύελλα Ραφήνας
Εθνικός  – Ρεπό
Ατσαλένιος – Εργοτέλης
Άγιος Ιερόθεος – Ιάλυσος Ρόδου
Τριγλία Ραφήνας – Εργοτέλης
Ιωνικός – Πανθηραϊκός



ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ερμής Ζωνιανών
Προοδευτική – Ρόδος
Ηλυσιακός – Εθνικός
Θύελλα Ραφήνας – Ατσαλένιος
Ρεπό – Άγιος Ιερόθεος
Εργοτέλης – Τριγλία Ραφήνας
Ιάλυσος Ρόδου – Πανθηραϊκός
ΑΕ Κηφισιάς – Ιωνικός



Ερμής Ζωνιανών – Ρόδος
Εθνικός  – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ατσαλένιος – Προοδευτική
Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός
Τριγλία Ραφήνας – Θύελλα Ραφήνας
Πανθηραϊκός – Ρεπό
Ιωνικός – Εργοτέλης
Ιάλυσος Ρόδου – ΑΕ Κηφισιάς



Εθνικός  – Ερμής Ζωνιανών
Ρόδος – Ατσαλένιος
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Άγιος Ιερόθεος
Προοδευτική – Τριγλία Ραφήνας
Ηλυσιακός – Πανθηραϊκός
Θύελλα Ραφήνας – Ιωνικός
Ρεπό – ΑΕ Κηφισιάς
Εργοτέλης – Ιάλυσος Ρόδου



Ερμής Ζωνιανών – Ατσαλένιος
Άγιος Ιερόθεος – Εθνικός
Τριγλία Ραφήνας – Ρόδος
Πανθηραϊκός – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ιωνικός – Προοδευτική
ΑΕ Κηφισιάς – Ηλυσιακός
Ιάλυσος Ρόδου – Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό – Εργοτέλης



Άγιος Ιερόθεος – Ερμής Ζωνιανών
Ατσαλένιος – Τριγλία Ραφήνας
Εθνικός  – Πανθηραϊκός
Ρόδος – Ιωνικός
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – ΑΕ Κηφισιάς
Προοδευτική – Ιάλυσος Ρόδου
Ηλυσιακός – Εργοτέλης
Θύελλα Ραφήνας – Ρεπό



Ερμής Ζωνιανών – Τριγλία Ραφήνας
Πανθηραϊκός – Άγιος Ιερόθεος
Ιωνικός – Ατσαλένιος
ΑΕ Κηφισιάς – Εθνικός
Ιάλυσος Ρόδου – Ρόδος
Εργοτέλης – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ρεπό – Προοδευτική
Θύελλα Ραφήνας – Ηλυσιακός


10η
Πανθηραϊκός – Ερμής Ζωνιανών
Τριγλία Ραφήνας – Ιωνικός
Άγιος Ιερόθεος – ΑΕ Κηφισιάς
Ατσαλένιος – Ιάλυσος Ρόδου
Εθνικός  – Εργοτέλης
Ρόδος – Ρεπό
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Θύελλα Ραφήνας
Προοδευτική – Ηλυσιακός


11η
Ερμής Ζωνιανών – Ιωνικός
ΑΕ Κηφισιάς – Πανθηραϊκός
Ιάλυσος Ρόδου – Τριγλία Ραφήνας
Εργοτέλης – Άγιος Ιερόθεος
Ρεπό – Ατσαλένιος
Θύελλα Ραφήνας – Εθνικός
Ηλυσιακός – Ρόδος
Προοδευτική – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ


12η
ΑΕ Κηφισιάς – Ερμής Ζωνιανών
Ιωνικός – Ιάλυσος Ρόδου
Πανθηραϊκός – Εργοτέλης
Τριγλία Ραφήνας – Ρεπό
Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Ραφήνας
Ατσαλένιος – Ηλυσιακός
Εθνικός  – Προοδευτική
Ρόδος – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ


13η
Ερμής Ζωνιανών – Ιάλυσος Ρόδου
Εργοτέλης – ΑΕ Κηφισιάς
Ρεπό – Ιωνικός
Θύελλα Ραφήνας – Πανθηραϊκός
Ηλυσιακός – Τριγλία Ραφήνας
Προοδευτική – Άγιος Ιερόθεος
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ατσαλένιος
Ρόδος – Εθνικός


14η
Εργοτέλης – Ερμής Ζωνιανών
Ιάλυσος Ρόδου – Ρεπό
ΑΕ Κηφισιάς – Θύελλα Ραφήνας
Ιωνικός – Ηλυσιακός
Πανθηραϊκός – Προοδευτική
Τριγλία Ραφήνας – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Άγιος Ιερόθεος – Ρόδος
Ατσαλένιος – Εθνικός


15
Ερμής Ζωνιανών – Ρεπό
Θύελλα Ραφήνας – Εργοτέλης
Ηλυσιακός – Ιάλυσος Ρόδου
Προοδευτική – ΑΕ Κηφισιάς
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ιωνικός
Ρόδος – Πανθηραϊκός
Εθνικός  – Τριγλία Ραφήνας
Ατσαλένιος – Άγιος Ιερόθεος

Respect Caffe


 
Top