1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγ.)

Ορφέας Ξάνθης-Ηρακλής Ποταμουδιών    3-2
Δόξα Προσκυνητών-ΑΕ Διδυμοτείχου    0-1

Βαθμολογία (3 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Δόξα Προσκυνητών         6    4-3

2.Ορφέας Ξάνθης              6    6-4

---------------------------------------------------
3.ΑΕ Διδυμότειχου             4    1-2

4.Ηρακλής Ποταμουδιών    1    3-5

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 25/5)

Δόξα Προσκυνητών-Ηρακλής Ποταμουδιών

ΑΕ Διδυμοτείχου-Ορφέας Ξάνθης


2ος ΟΜΙΛΟΣ,

Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΟ Καρδίας    1-2

Μακεδονικός-Δόξα Πετρούσας           2-1

Βαθμολογία (3 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Μακεδονικός                      7    4-2

2.ΑΟ Καρδίας                        6    7-4
---------------------------------------------------
3.Απόλλων Παραλιμνίου        4    5-3

4.Δόξα Πετρούσας                 0    3-10

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 25/5)

Μακεδονικός-ΑΟ Καρδίας

Δόξα Πετρούσας-Απόλλων Παραλιμνίου

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΓΟ Στρατωνίου-Αλμωπός Αριδαίας    1-1

Πάικο Γουμένισσας-Νάουσα                0-3

Βαθμολογία (3 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Αλμωπός Αριδαίας                        5    6-1

2.Νάουσα                                       5    3-0
-----------------------------------------
3.Στρατώνι                                     5    3-1

4.Πάικο Γουμένισσας                       0    0-10

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 25/5)

Πάικο Γουμένισσας-Αλμωπός Αριδαίας

Νάουσα-ΜΓΟ Στρατωνίου

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Μακεδονικός Αγ. Παντ.-Μακεδονικός Φούφα              2-3

Μ. Αλέξ. Καλλ. Καστοριάς-ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου    2-3

Βαθμολογία (3 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ 

1.Μακεδονικός Φούφα                                          7    4-2

2.Μακεδονικός Αγ. Παντ.                                      4    4-3
---------------------------------------------------
3.ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου                                    4    3-4

4.Μ. Αλέξ. Καλλ. Καστοριάς                                   1    2-4

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 25/5)

Μ. Αλέξ. Καλλ. Καστοριάς-Μακεδονικός Φούφα

ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου-Μακεδονικός Αγ. Παντ.

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Αστέρας Πετρίτη    3-0

Δόξα Γαρδικίου-ΑΟ Βελισσαρίου                1-3

Βαθμολογία (3 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ
1.Μαύροι Αετοί                                      7    6-2

2.Αστέρας Πετρίτη                                 6    3-4
------------------------------------------
3.ΑΟ Βελισσαρίου                                  3    4-4

4.Δόξα Γαρδικίου                                   1    3-6

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 25/5)

Δόξα Γαρδικίου-Αστέρας Πετρίτη

ΑΟ Βελισσαρίου-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Διαγόρας Σεβαστής-Απόλλων Λάρισας       0-0

ΑΟ Σελλάνων-Ηρακλής Βόλου                  1-0

Βαθμολογία (3 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Απόλλων Λάρισας                                  7    5-2

2.Διαγόρας Σεβαστής                                5    4-2
------------------------------------------
3.ΑΟ Σελλάνων                                        4    3-3

4.Ηρακλής Βόλου                                     0    2-7

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 25/5)

ΑΟ Σελλάνων-Απόλλων Λάρισας

Ηρακλής Βόλου-Διαγόρας Σεβαστής

7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Ιστιαίας-Θήβα                                  1-2

Ολυμπιακός Λαμίας-Αίολος                     2-1

Βαθμολογία (3 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Θήβα                                              7    5-2

2.ΑΕ Ιστιαίας                                      6    6-2
-------------------------------------------------
3.Ολυμπιακός Λαμίας                          4    3-5

4.Αίολος Καρπενησίου                         0    1-6

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 25/5)

ΑΕ Ιστιαίας-Αίολος

Θήβα-Ολυμπιακός Λαμίας

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Αστέρας Ιτέας-Τηλυκράτης                              1-5

Αμβρακία Κωστακίων-Ναυπακτιακός Αστέρας    2-1

Βαθμολογία (3 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Αμβρακία Κωστακίων                                  7    7-5

2.Τηλυκράτης                                               7    7-2
---------------------------------------------------
3.Ναυπακτιακός Αστέρας                               3    3-3

4.Αστέρας Ιτέας                                            0    4-11

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 25/5)

Αμβρακία Κωστακίων-Τηλυκράτης

Ναυπακτιακός Αστέρας-Αστέρας Ιτέας

9ος ΟΜΙΛΟΣ

Προοδευτική-Αετός Κορυδ.                                2-0

Άγιος Ιερόθεος-Αιγάλεω                                     3-1

Βαθμολογία (3 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Προοδευτική                                                  9  7-1

2.Άγιος Ιερόθεος                                               6  6-4
------------------------------------------
3.Αιγάλεω                                                         3    4-8

4.Αετός Κορυδ.                                                  0    3-7

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 25/5)

Άγιος Ιερόθεος-Αετός Κορυδ.

Αιγάλεω-Προοδευτική

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Πανθηραϊκός-Ρόδος                                        0-2

Ποσειδών Καρδαμύλων-Αίγειρος Μυστεγνών    2-1

Βαθμολογία (3 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Ρόδος                                                       9    11-1

2.Πανθηραϊκός                                             6    4-2
---------------------------------------------------
3.Ποσειδών Καρδαμύλων                              3    2-7

4.Αίγειρος Μυστεγνών                                  0    2-9

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 25/5)

Ρόδος-Ποσειδών Καρδαμύλων

Πανθηραϊκός-Αίγειρος Μυστεγνών

11ος ΟΜΙΛΟΣ
Πυθαγόρας-ΑΟ Ζευγολατιού                             0-1

Ζωφριά-Θύελλα Ραφήνας                                 0-0

Βαθμολογία (3 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Θύελλα Ραφήνας                                         7    5-0

2.ΑΟ Ζευγολατιού                                          6    4-4

--------------------------------------------
3.Ζωφριά                                                      4    2-3

4.Πυθαγόρας                                                 0    0-4

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 25/5)

Ζωφριά-ΑΟ Ζευγολατιού

Θύελλα Ραφήνας-Πυθαγόρας

12ος ΟΜΙΛΟΣ

Τσιλιβή-Αχαϊκή                                              2-2

ΑΟ Εικοσιμίας-Αστέρας Αμαλιάδας                   0-4

Βαθμολογία (3 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Αχαϊκή                                                      7    7-4

2.Αστέρας Αμαλιάδας                                    6    6-2

--------------------------------------------------

3.Τσιλιβή                                                     4    6-4

4.ΑΟ Εικοσιμίας                                            0    2-11

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 25/5)

ΑΟ Τσιλιβή-Αστέρας Αμαλιάδας

Αχαϊκή-ΑΟ Εικοσιμίας

13ος ΟΜΙΛΟΣ
Τσικλητήρας Πύλου-Ολυμπιακός Γυθείου    1-0

Δόξα Μεγαλόπολης-Λέρνα                         2-2

Βαθμολογία (3 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.Τσικλητήρας Πύλου                              7    2-0

2.Δόξα Μεγαλόπολης                              5    5-2
---------------------------------------------------

3.ΑΕ Λέρνας                                          4    3-3

4.Ολυμπιακός Γυθείου                             0    0-5

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 25/5)

Δόξα Μεγαλόπολης-Ολυμπιακός Γυθείου

Λέρνα-Τσικλητήρα Πύλου

14ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Άρης Περιβολίων                      2-1

ΟΦ Ιεράπετρας-ΠΟ Ατσαλένιου                   1-1

Βαθμολογία (3 αγωνιστικές)

    Β.    Γκολ

1.ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ                                           7    3-1

2.Άρης Περιβολίων                                   4    2-2
------------------------------------------
3.ΟΦ Ιεράπετρας                                      2    1-2

4.ΠΟ Ατσαλένιου                                      2    1-2

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 25/5)

ΟΦ Ιεράπετρας-Άρης Περιβολίων

ΠΟ Ατσαλένιου-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

Respect Caffe


 
Top