Μάχη ανευ προηγούμενου γίνεται στα φετινά μπαράζ, για την άνοδο στην Γ΄ Εθνική.

Μάχη με επεισόδια ευτράπελα,  αλλά και νωρίς - νωρίς αποχωρήσεις.

Συγκεκριμένα στον  10 όμιλο δεν κατέβηκε να αγωνισθεί ο Αστέρας Μυστηγνών( πρωταθλήτρια ομάδα της Λέσβου) στην Σαντορίνη για το παιχνίδι με τον Πανθηραικό.


Ήδη στην Γ΄ Εθνική βρίσκονται, ο Απόλλων Λάρισας, η Ρόδος,  η Θήβα, η Προοδευτική, η Θύελλα Ραφήνας,  ο Πανθηραικός

1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

Δόξα Προσκυνητών – Ηρακλής Ποταμουδιών  0-1

ΑΕ Διδυμότειχου – Ορφέας Ξάνθης  1-2

Βαθμολογία

Ορφέας Ξάνθης                8-5, 9

Δόξα Προσκυνητών           4-4, 6

Ηρακλής Ποταμουδιών      4-5, 4

ΑΕ Διδυμοτείχου               2-4, 3

2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

Μακεδονικός – ΑΟ Καρδίας 1-2

Δόξα Πετρούσας – Απόλλων Παραλιμνίου 1-3

Βαθμολογία

ΑΟ Καρδίας                          9-5, 9

Απόλλων Παραλιμνίου          8-4, 7

Μακεδονικός                       5-4, 7

Δόξα Πετρούσας                 4-13, 0

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Πάικο Γουμένισσας – Αλμωπός Αριδαίας 0-2

ΦΑΣ Νάουσα – Στρατώνι 3-1

Βαθμολογία

Αλμωπός Αριδαίας                   8-1, 8

ΦΑΣ Νάουσα                          6-1, 8

Στρατώνι                               4-4, 5

Πάικο Γουμένισσας                 0-12, 0

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Μακεδονικός Φούφα 0-1

AΕ Ποντίων Βατολάκκου – Μακεδονικός Αγ. Παντελεήμονα 2-1

Βαθμολογία

Μακεδονικός Φούφα                       5-2, 10

ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου                 5-5, 7

Μακεδονικός Αγ. Παντελεήμονα       5-5, 4

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας           2-5, 1

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Γαρδικίου – Αστέρας Πετριτή  1-0

ΑΟ Βελισσαρίου – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 2-0

Βαθμολογία

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου           6-4, 7

Αστέρας Πετριτή                              3-5, 6

ΑΟ Βελισσαρίου                               6-4, 6

Δόξα Γαρδικίου                                4-6, 4

6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Σελλάνων – Απόλλων Λάρισας 0-2

Ηρακλής Βόλου – Διαγόρας Σεβαστής  1-2

Βαθμολογία

Απόλλων Λάρισας                          7-2, 10

Διαγόρας Σεβαστής                        6-3, 8

ΑΟ Σελλάνων                                3-5, 4

Ηρακλής Βόλου                             3-9, 0

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Ιστιαία – Αίολος Καρπενησίου 5-1

Θήβα – Ολυμπιακός Λαμίας 1-0

Βαθμολογία

Θήβα                                                 6-2, 10

Ολυμπιακός Λαμίας                             3-6, 4

Ιστιαία                                             11-3, 3

Αίολος Καρπενησίου                          2-11, 0

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Αμβρακία Κωστακίων – Τηλυκράτης  0-0

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αστέρας Ιτέας  2-0

Βαθμολογία

Τηλυκράτης                                   7-2, 8

Αμβρακία Κωστακίων                      7-5, 8

Ναυπακτιακός Αστέρας                    5-3, 6

Αστέρας Ιτέας                               4-13, 0

9ος ΟΜΙΛΟΣ

Άγιος Ιερόθεος – Αετός Κορυδαλλού  0-0

Αιγάλεω – Προοδευτική  διεκόπη

Βαθμολογία

Προοδευτική                                7-1, 9

Άγιος Ιερόθεος                             6-4, 7

Αιγάλεω                                      4-8, 3

Αετός Κορυδαλλού                       3-7, 1

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Ρόδος – Ποσειδών Καρδαμύλων  3-0

Πανθηραϊκός – Αιγείρος Μυστεγνών  3-0 α.α.

Βαθμολογία

Ρόδος                                        14-1, 12

Πανθηραϊκός                                 7-2, 9

Ποσειδών Καρδαμύλων                2-10, 3

Αιγείρος Μυστεγνών                     2-12, 0

11ος ΟΜΙΛΟΣ

Ζωφριά – ΑΟ Ζευγολατιού

Θύελλα Ραφήνας – Πυθαγόρας  3-0

Βαθμολογία

Θύελλα Ραφήνας                           8-0, 10

ΑΟ Ζευγολατιού                              4-4, 6

Ζωφριά                                          2-3, 4

Πυθαγόρας                                     0-7, 0

12ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Τσιλιβή – Αστέρας Αμαλιάδας 2-2

Αχαϊκή – ΑΟ Εικοσιμίας 1-0

Βαθμολογία

Αχαϊκή                                            8-4, 10

Αστέρας Αμαλιάδας                            8-4, 7

ΑΟ Τσιλιβή                                       8-6, 5

ΑΟ Εικοσιμίας                                 2-12, 0

13ος ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Μεγαλόπολης – Ολυμπιακός Γυθείου  3-2

ΑΕ Λέρνας – Τσικλητήρας Πύλου 1-0

Βαθμολογία

Δόξα Μεγαλόπολης                         8-4, 8

Τσικλητήρας Πύλου                        2-1, 7

ΑΕ Λέρνας                                     4-3, 7

Ολυμπιακός Γυθείου                       2-8, 0

14ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦ Ιεράπετρας – Άρης Περιβολίων 2-0

ΠΟ Ατσαλένιου – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 3-0

Βαθμολογία

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ                                     3-4, 7

ΠΟ Ατσαλένιου                               4-2, 5

ΟΦ Ιεράπετρας                               3-2, 4

Άρης Περιβολίων                            2-4, 4


Respect Caffe


 
Top